Serwis laptopa z dojazdem do Ciebie!

Szybko, skutecznie, bezpiecznie! Na obszarze całej Warszawy! Już dziś! W Twoim domu, biurze, mieszkaniu.

Laptop nie działa? Potrzebuje naprawy? Chcesz rozwiązać problem z notebookiem?

Pogotowie Komputerowe pokomp.pl to w pełni profesjonalne i doskonale wyposażone mobilne centrum serwisowe oferujące  profesjonalne naprawy komputerów przenośnych (laptopów, notebooków, netbooków) z gwarancją i w konkurencyjnych cenach. Również z dojazdem do klienta oraz na miejscu u klienta!
 

Jeżeli masz problem ze swoim laptopem, Twój notebook nie chce się uruchomić lub komputer zawiesza się podczas startu – skontaktuj się z nami.

Pogwarancyjny serwis laptopów wszystkich marek!

Jeżeli z pewnych powodów nie chcesz oddawać swojego sprzętu do serwisu autoryzowanego a boisz się podejmować naprawy na własną rękę lub naprawa w innym serwisie nie przyniosła rezultatów – zadzwoń do nas!

Skutecznie zdiagnozujemy usterkę, naprawimy Twój uszkodzony laptop, uratujemy go po zalaniu wodą!

Jeśli Twój laptop przegrzewa się – oczyścimy go z kurzu, sierści, zapieczonego dymu papierosowego, oraz okruchów jedzenia.

 

Uszkodzenie mechaniczne, zalanie, wyrwane gniazdo zasilania? Żaden kłopot!

Wymienimy rozbitą matrycę i wyrwane klawisze w klawiaturze!

Pozbędziemy się wirusów i szpiegowskiego oprogramowania z Twojego komputera, wykonamy przegląd i konserwację systemu operacyjnego i sprzętu.

Doradzimy, jak unowocześnić Twojego laptopa i wykonamy upgrade sprzętu i oprogramowania oraz rozwiążemy problemy z chłodzeniem!

 

Oddaj swój sprzęt w dobre ręce!

… i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.