Skontaktuj się z nami.

W wiadomości do nas w miarę możliwości prosimy zawrzeć jak najwięcej informacji dotyczących sprzętu i samej usterki. Prosimy o załączenie informacji dot. rodzaju posiadanego sprzętu (model i marka laptopa, wersja systemu etc..) oraz numeru telefonu kontaktowego/adresu email.

Z naszym serwisem możesz skontaktować się poprzez formularz widoczny na dole, lub telefonicznie pod numerem telefonu +48 512 614 437!

Jeśli podasz swój adres e-mail lub numer telefonu – to my skontaktujemy się z Tobą. Jeżeli nie możesz dodzwonić się do nas – napisz za pośrednictwem formularza – oddzwonimy.

Formularz kontaktowy

Prosimy o (w miarę możliwości) dokładne opisanie problemu.

Dane kontaktowe:Tak, jak Ci wygodnie.

Cieszymy się, że jesteś! Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu, jesteśmy elastyczni! Email, sms, whatsup, messenger? Twój wybór! Każda forma jest dobra! 

Wolisz kontakt za pomocą messengera? Napisz do nas za pośrednictwem portalu Facebook 

 

Zapytaj! To nic nie kosztuje!

W celu umówienia wizyty w naszej szedzibie – zawsze prosimy o wcześniejsze umówienie terminu! 

Dyskretnie

Potrzebujesz dyskrecji? Żaden problem! Znajdziesz nas również na Signal-u i Telegramie. Gwarantujemy 100% dyskrecji dla Ciebie i Twoich danych.

Wizyta?

Zaufaj nam i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi!

Messenger?

Wolisz kontakt przez komunikator messenger? Żaden problem! Pisz na : Facebook.com/pokomp lub użyj ikonki messengera w prawym-dolnym rogu!

Telefon?

Chcesz umówić wizytę serwisanta? Zadzwoń o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli nie będziemy mogli odebrać - oddzwonimy! Możesz też napisać wiadomość SMS!

Formularz?

Masz pytanie? Prośbę? Użyj formularza kontaktowego znajdującego się u góry strony!

Tutaj jesteśmy

Adres:

Warszawa, Warecka 8, 00-040

(UWAGA!)

Wizyty stacjonarne dostępne wyłączenie po uprzednim umówieniu. Zdecydowaną większość dnia spędzamy u klientów, więc ciężko "złapać" nas na miejscu!

Przed odwiedzinami zadzwoń i sprawdź dostępność!