Nagła usterka? Szybka pomoc!

Oferujemy pomoc w nagłych (i mniej nagłych) przypadkach. Jeśli Twój komputer uległ awarii, a Ty potrzebujesz pomocy – nie wahaj się!

Zostałeś zaatakowany przez wirusa, zalałeś/aś swój laptop kawą, lub sieć internetowa w Twoim domu przestała działać?

Oferujemy bezpłatny dojazd na terenie Warszawy. Jeśli naprawa okaże się nieopłacalna lub niemożliwa – nie pobieramy żadnych opłat.

U nas płacisz wyłącznie za efekty! Nie musisz szukać dalej – zadzwoń do naszego serwisu lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza!

Dlaczego my?

Szybkość

Naprawa nawet tego samego dnia! Czas reakcji zależny od dostępnych terminów, zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego! Również w godzinach wieczornych!

Jakość

Używamy najwyższej jakości materiałów, części i legalnego oprogramowania. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, ciągle podnosimy swoje kwalifikacje.

Legalność

Jesteśmy legalnie działającym serwisem od 2009 roku, wystawiamy faktury, płacimy podatki! U nas nie musisz martwić się o swój powierzony nam sprzęt.

Cena

Koszt naprawy zawsze ustalamy przed lub w trakcie naprawy, nigdy nie zaskakujemy cenami, u nas płacisz wyłącznie za efekt naprawy.

Kim jesteśmy?

Poznaj nas bliżej! Do wszystkich wykonywanych przez nas napraw używamy tylko i wyłącznie najnowocześniejszego, specjalistycznego sprzętu i oprogramowania.

Serwisujemy komputery i laptopy wszystkich marek: MSI, DELL, ASUS, ACER, Toshiba, HP, Samsung, SONY, IBM, Lenovo, Apple. Wszystkie komputery stacjonarne markowe oraz tzw. „składaki”.

Na każdą wykonaną naprawę udzielamy gwarancji od 3 do 12 miesięcy. Zapraszamy! Twój komputer w rękach naszego pogotowia komputerowego może czuć się bezpieczny!

Jeśli chcesz uzyskać informacje, zadać pytanie, lub poradzić się – skorzystaj z formularza kontaktowego.

Łukasz

Właściciel - założyciel i "głowa" firmy. Mieszkaniec Warszawskiego Śródmieścia, prywatnie fan podróży i "geek" technologiczny.

Marek

Plotki mówią, że urodził się z lutownicą w ręku a szybkość z jaką pisze na klawiaturze jest większa od prędkości światła. Mieszkaniec Pragi-Południe.

Piotrek

Zza monitora może wyrwać go tylko brak prądu lub wybuch bomby atomowej. Fan kreskówek, napraw zdalnych i ciężkiej muzyki. Żoliborz.

Ty?

Chcesz dołączyć do ekipy? Napisz do nas 10 zdań o sobie, pokaż co umiesz.

Zaufali nam

Od początku istnienia zaufało nam już ponad 1000 zadowolonych klientów oraz firm.

Zajmujemy się świadczeniem komputerowych usług serwisowych oraz napraw ekspresowych, tzw. pogotowia komputerowego zarówno dla osób prywatnych, firm, szkół i instytucji na terenie Warszawy.

Dokonujemy napraw na miejscu u Klienta lub odbieramy i zwracamy po naprawie jeżeli naprawa na miejscu nie jest możliwa lub klient nie życzy sobie takowej.

Zapewniamy również stałą opiekę informatyczną (IT outsourcing) nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem.

Sprawdź nasze opinie, zajrzyj na nasz facebook, miejsca google oraz obserwuj nasz nowy profil na Instagramie!

Usterka? Awaria? Potrzebujesz naprawy?

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące usterek – zapraszamy do kontaktu z naszym pogotowiem poprzez formularz kontaktowy, telefon, email, sms, facebook, messenger!

Zakres usług Warszawskiego pogotowia komputerowego pokomp.pl jest stale dostosowywany do aktualnych potrzeb klientów – jesteśmy po to, żeby Ci pomóc!