płyta główna gniazdo procesora

Serwis komputerów stacjonarnych

Twój PC wymaga naprawy? Oddaj go w nasze ręce! Działamy na terenie całej Warszawy!

Twój uszkodzony komputer PC - To nasz problem!

Zajmujemy się świadczeniem usług serwisowych oraz napraw dla osób prywatnych, firm, szkół oraz instytucji. Prowadzimy serwis komputerów napraw na miejscu u Klienta a także w naszym centrum serwisowym w Warszawie. Zapewniamy również stałą opiekę informatyczną (IT outsourcing) nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem, jakie Państwo posiadacie. Naprawiamy (również na miejscu u klienta) komputery stacjonarne wszystkich firm, także te „bezfirmowe” tzw. składaki.

Żadna usterka nie jest dla nas zbyt prosta, zbyt skomplikowana czy zbyt prozaiczna. Jeśli Twój komputer stacjonarny potrzebuje pomocy – nie wahaj się! Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie, za pomocą facebooka, skype, lub jak tylko chcesz! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące usterek – zapraszamy do kontaktu!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz uporze w dążeniu do celu – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Podczas wykonywania naprawy, dane zawarte na dyskach twardych i innych nośnikach dostarczonych przez klienta nie są kasowane ani udostępniane osobom trzecim. Zapewniamy 100% dyskrecję. Na życzenie klienta istnieje możliwość demontażu dysku twardego na czas naprawy oraz pozostawienie go w miejscu zamieszkania/firmie klietna – bez dodatkowych opłat!

Realizujemy naprawy komputerów PC na terenie całej Warszawy.

Przegrzewanie się komputera stacjonarnego

Z otworów wylotowych wydostaje się bardzo gorące powietrze, komputer zawiesza się, wyłącza, piszczy. Wentylator działa na wysokich obrotach lub nie działa w ogóle. Reaguj natychmiast! Używanie komputera z niesprawnym układem chłodzenia w krótkim czasie spowoduje nieodwracalne lub kosztowne w naprawie skutki!

Komputer stacjonarny nie włącza się

Dioda zasilania nie świeci? Komputer nie reaguje na włącznik? W takim wypadku uszkodzony może być właściwie każdy element komputera, od drobnej usterki włącznika po skomplikowaną usterkę płyty głównej.

 

Problem z obrazem?

Uszkodzona karta grafiki, uszkodzony monitor, uszkodzony kabel sygnałowy, płyta główna, brak podświetlania monitora, tutaj również usterek może być wiele.

Błędne wyświetlanie obrazu na monitorze (artefakty, fraktale, krzaczki, plamki, zakłócenia na obrazie). Zazwyczaj przyczyną ww.usterki jest uszkodzona karta grafiki. W przypadku komputerów stacjonarnych naprawa powinna polegać na wymianie uszkodzonych elementów, w przypadku laptopa może wymagać naprawy płyty głównej.

Pozostałe usterki, które naprawiamy:

 Problem z dźwiękiem – brak dźwięku, dźwięk zniekształcony, dźwięk tylko z jednego głośnika, działa tylko wyjście słuchawkowe.

Nie działa karta sieci LAN, system nie widzi karty sieciowej, uszkodzone gniazdo LAN, brak połączenia.

Karta Wi-Fi (WLAN) nie działa, bardzo słaby zasięg karty Wi-Fi.

Nie działa port/porty USB, uszkodzone mechanicznie (wyłamane, wyrwane) gniazdo usb.

i inne...

Komputer stacjonarny nie widzi dysku twardego, uszkodzony kontroler HDD, taśma hdd, płyta główna

Napęd DVD nie czyta płyt, system nie widzi napędu, zanieczyszczony laser napędu cd, napęd nie wysuwa się, uszkodzona klapka napędu

Uszkodzenia mechaniczne złączy i gniazd USB, gniazd zasilania, wyjść słuchawkowych, czytników kart, VGA, DVI, uszkodzenia mechaniczne obudowy i zawiasów – wszystkie wymieniane przez nas części wymieniane są w serwisie na nowe lub na używane w stanie bardzo dobrym, według woli klienta.

Zdecydowany/a? Zaufaj nam!

Zadzwoń i umów wizytę, my zajmiemy się resztą! Jeśli zastanawiasz się czy warto naprawiać stary komputer, w 90% odpowiedzi odpowiadamy – WARTO!

Do wszystkich wykonywanych przez nas napraw używamy tylko i wyłącznie najnowocześniejszego sprzętu i oprogramowania. Serwisujemy komputery i laptopy wszystkich marek: MSI, DELL, ASUS, ACER, Toshiba, HP, Samsung, SONY, IBMLenovo, Apple oraz komputery stacjonarne firmowe oraz tzw. „składaki”. Na wszystkie wykonane naprawy udzielamy gwarancji od 3 do 12 miesięcy.

Formularz kontaktowy

Prosimy o (w miarę możliwości) dokładne opisanie problemu.

Dane kontaktowe: