Prowadzimy indywidualne kursy obsługi komputera dla osób w każdym wieku, juniorów, seniorów! Cechuje nas wyjątkowa cierpliwość, i rozumiemy, że nie każdy z nas (tak, jak my) urodził sie z klawiaturą i myszką w dłoni! Możemy nauczyć Cię, jakie możliwości mogę dać Ci:

– obsługa internetu
obsługa poczty elektronicznej
– korzystanie z darmowych rozmów drogą internetową (Skype, gadu-gadu…)
obsługa serwisów społecznościowych (Facebook, Nasza-Klasa itp.)
skuteczne wyszukiwanie niezbędnych informacji w wyszukiwarkach
bezpieczne przesyłanie i przechowywanie zgromadzonych danych
przeglądanie, przesyłanie i edycja zdjęć w programach graficznych.
obsługa narzędzi multimedialnych (aparat foto, tablet, skaner, drukarka itp…)
– posiadanie własnej strony internetowej
– umiejętność skutecznego dbania o własny komputer.

… oraz wiele, wiele innych narzędzi, których działanie i obsługę chcesz poznać! Nie wahaj się! Nie ma rzeczy niemożliwych! Ze swojej strony gwarantujemy miłą atmosferę i cierpliwość, dzięki której pomogliśmy już wielu osobom poznaniu tajników elektroniki, internetu, i multimediów! Korepetycje i szkolenia skierowane są dla osób w każdym przedziale wiekowym – również dla seniorów!

Szkolenia odbywają się indywidualnie, w mieszkaniu/domu klienta lub w małych grupach 2-3 osobowych. Oferujemy elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Tematyka szkoleń dostosowana do stopnia zaawansowania użytkownika oraz indywidualnych wymagań klienta. Możliwość zaplanowania harmonogramu cyklicznego oraz szkoleń online.

Koszt szkoleń indywidualnych wynosi 50 zł/60min. Obejmuje: przygotowanie szkolenia, materiałów dydaktycznych, instalację niezbędnego oprogramowania, dojazd do klienta.

Z naszą pomocą błyskawiczne możesz nauczyć się obsługi sprzętu, wyszukiwania potrzebnych informacji, płacenie rachunków online oraz wielu innych! Dowiesz się też, jak zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, jak oglądać filmy i telewizję on-line, jak licytować na aukcjach internetowych, korzystać z serwisów społecznościowych i poczty elektronicznej.