Serdecznie polecam, skutecznie uporali się z naprawą mojego komputera w ciągu 1 dnia. (Wymiana uszkodzonego dysku twardego, wykonanie kopii danych). Cena przystępna. Bardzo miła obsługa. Polecam
Paulina I.
Profesjonalne podejście do klienta. Telefoniczne umawianie się wg dogodnych dla obu stron godzin i konkretnych dni. Pomoc udzielana szybko i sprawnie. Pomoc udzielana nawet po skończeniu zlecenia. Zdecydowanie polecam.
Łukasz C.
Miałam okazję korzystać z usług już kilkukrotnie, za każdym razem pełen profesjonalizm, kultura i skuteczność. Pan Łukasz właściwie przejął kontrolę nad wszystkimi elektronicznymi elementami mojego domu 😉 ceny bardzo uczciwie na tle Warszawskiej konkurencji. 5 gwiazdek, polecam Pana wszystkim znajomym 🙂 🙂
Karolina S.
Super informatyk, naprawia komputery tak, jak by to robił dla siebie, żeby było jak najlepiej. Wiele razy korzystałam z innych serwisów i często było tak ot, żeby szybko naprawić, a przy okazji coś innego nie tak zaczynało działać, albo się słyszało: tego nie da się zrobić. Tu, wszystkie dane można przenieść, wszystko zsynchronizować, z wielką troską i starannością, wiedzą i spokojem. Uczciwy, miły, wyjątkowy specjalista - dziękuję i bardzo polecam!
Magdalena G.
Designer
Pan Łukasz Czarnecki pracujący w Warszawskim Pogotowiu Komputerowym to najlepszy fachowiec od komputerów jakiego spotkałam. Kompetentny, dociekliwy, dokładny a przede wszystkim bardzo skuteczny. Pogromca usterek, wirusów i błędów. Sherlock Holmes zagadnień informatycznych. Nie raz ratował mój komputer z opresji.
Ilona B.
Polecam usługi Warszawskiego Pogotowia Komputerowego. Mój sześcioletni laptop dostał skrzydeł po wymianie dysku i pamięci oraz - co istotne - przy nowszej wersji systemu operacyjnego, którą bez problemu uciągnął. Fachowa obsługa, miły kontakt i konkurencyjne ceny - warto skorzystać!
Jarosław W.
Polecam! Pomimo, że laptop nie chciał się włączyć Łukasz szybko zdiagnozował problem i tego samego dnia komputer był naprawiony 🙂
Maciej S.
Pełen profesjonalizm. Odratował komputer, który nie miał prawa żyć. Do tego dane z dysku udało się odzyskać. Cud miód i malina 🙂 Zdecydowanie polecam.
Karol D.
Trafiłem przez przypadek. Wczoraj zgłoszenie problemu. Dziś rozwiazane. Szybko, kulturalnie i w dobrej cenie. Serdecznie polecam 🙂
Maciek B.
Firma Pokomp.pl pomogła odzyskać mi dane z dysku zewnętrznego. Wszystko profesjonalnie, bezpiecznie na najwyższym poziomie, przy tym jak na tą usługę uczciwa cena. Mogę polecić firmę z czystym sumieniem.
Mar.Pie
Bardzo profesjonalnie, sprawnie i dokładnie przeprowadzona naprawa laptopa po zalaniu kawą. Usługa na najwyższym poziomie. Polecam!
Jacek S.
Szybka i sprawna naprawa,polecam:) Dodatkowy plus za bezpłatny dojazd do klienta
Karolina B.
Wszystko zrobione i wszystko jest dobrze! super. Dane Mamy odzyskane a to najważniejsze! Polecamy 🙂
Ania T.
Klientka
Chłopak umie naprawdę dużo. Opłata odpowiednia do roboty. Polecam
Feirrer
Klient
Miło, sprawnie i profesjonalnie. Zdecydowanie polecam!
Wszystko załatwione. Polecam.