Zostań w domu!

My zajmiemy się resztą! Przyjedziemy, odbierzemy Twój sprzęt a po naprawie przywieziemy i podłączymy w tym samym miejscu! Naprawa u Ciebie na miejscu? Żaden problem!

Jesteśmy serwisem 100% mobilnym – wychodzimy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom rynku. To my jedziemy do Ciebie, nie Ty do nas! Dojazd do klienta realizujemy na terenie całej Warszawy w trosce o Państwa komfort.

Jeśli nie chcesz oddawać swojego komputera do serwisu (ze względu na własną wygodę, lub np. poufność danych) – możemy go naprawić go u Ciebie w domu lub firmie! Jeżeli nie wiesz jak odłączyć sprzęt lub jak go podłączyć po naprawie – żaden kłopot!

Nie mamy przed Tobą nic do ukrycia – większość napraw jesteśmy w stanie wykonać w ciągu jednej wizyty, nawet u Ciebie w domu!

Dysponujemy niezbędnym sprzętem, oprogramowaniem i arsenałem części zamiennych, jesteśmy gotowi na większość najczęściej występujących usterek.

Dlaczego my?

droga dojazd do klienta

Zasięg?

Śródmieście, Wola, Ochota, Praga Południe, Praga Północ, Ochota, Żoliborz, Wola, Ochota, Mokotów, Ursynów, Wawer, Wesoła, Rembertów, Wilanów... i pozostałe! Nie ważne skąd jesteś!

Mamy GPS-y i dobrą orientację w terenie - nie straszne nam nawet najbardziej egzotyczne ulice i zamknięte osiedla 🙂

Zero problemów!

Jeżeli wolisz - odbierzemy i zwrócimy go po naprawie do Ciebie do domu! Nie musisz martwić się, jak odłączyć sprzęt i wszystkie jego komponenty, oraz jak podłączyć je po naprawie! Zrobimy to za Ciebie! W przyjaznej atmosferze i uczciwej cenie! Wezwij nasz serwis komputerowy do domu już dziś!

kobieta wzywa technika

Kontakt?

Jeśli nie znajdujesz się w zasięgu działania naszego pogotowia a chcesz skorzystać z naszych usług - skontaktuj się z nami przez telefon lub formularz kontaktowy.

Nasi technicy działają i mieszkaja na terenie Śródmieścia, Saskiej Kępy oraz Żoliborza i są to nasze "ulubione" dzielnice, ale jesteśmy mobilni i dotrzemy w każdy zakamarek Warszawy!


człowiek naprawia komputer

Naprawa!

Po wcześniejszym uzgodnieniu, naprawa sprzętu może odbyć się indywidualnie w uzgodnionym i dogodnym dla klienta miejscu i czasie.

Zapewniamy bezpieczny montaż/demontaż i transport sprzętu przed i po naprawie.

Szybkość!

Naprawa nawet w ciągu 1 dnia!

Rzetelność!

Zaufało nam już ponad 1000 klientów

Terminowość!

Zawsze wywiązujemy się z powierzonych nam zadań w 100%!

Jakość!

Korzystamy wyłącznie z najnowszych rozwiązań i licencjonowanego oprogramowania.

Nasze usługi

Świadczymy w 100% legalnie - nieprzerwanie od 01.10.2013

Tutaj znajdziesz nasze opinie na naszej wizytówce google a tutaj nasz facebook.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!