Dojazd do klienta realizujemy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy!

W trosce o Państwa komfort, czas oraz bezpieczeństwo Państwa danych i sprzętu, oferujemy bezpłatny dojazd na terenie całej Warszawy. Posiadamy własny środek transportu, dojeżdżamy również poza granice Stolicy. Jesteśmy serwisem mobilnym, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Jeśli nie chcesz oddawać swojego komputera do serwisu (ze względu na własną wygodę, lub np. poufność danych) pozwól nam naprawić do u Ciebie w domu! Nie mamy nic do ukrycia, większość napraw jesteśmy w stanie wykonać w ciągu jednej wizyty. Dysponujemy niezbędnym sprzętem i arsenałem części zamiennych, jesteśmy gotowi na większość najczęściej występujących usterek.

Nie masz czasu przywieźć do nas swojego komputera? Naprawimy go u Ciebie na miejscu lub odbierzemy i dostarczymy po naprawie do Ciebie do domu! Nie musisz martwić się, jak odłączyć komputer i wszystkie jego komponenty, oraz jak podłączyć je ponownie po naprawie! Zrobimy to za Ciebie w przyjaznej atmosferze i uczciwej cenie! Zamów serwis komputerowy do domu już teraz!

Tel:512 614 437.

Wykonujemy naprawy na terenie całej Warszawy i okolic. Najbliższe sercu są nam Śródmieście, Saska Kępa i Żoliborz ale Wawer, Wesoła i Sulejówek są nam równie bliskie, nie przejmuj się odległością – dojazd do Ciebie to nasz problem, podaj adres – trafimy! 🙂

Zasięg mobilnego serwisu komputerowego:

Sprawdź, czy znajdujesz się w zasięgu działania pogotowia komputerowego pokomp.pl Jeśli nie znajdujesz się w zasięgu działania naszego pogotowia a chcesz skorzystać z naszych usług – skontaktuj się z nami przez telefon lub formularz kontaktowy i omów warunki dojazdu. Działamy i mieszkamy na terenie Pragi-Południe, Śródmieścia oraz Żoliborza ale żadnego problemu nie stanowi dla nas dojazd w najdalsze zakątki Warszawy, aby dojechać do Ciebie – korzystamy z nawigacji GPS – nie straszne nam nawet najbardziej egzotyczne ulice i zamknięte osiedla 🙂

Po wcześniejszym uzgodnieniu, naprawa sprzętu może odbyć się indywidualnie uzgodnionym i dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Zapewniamy bezpieczny montaż/demontaż i transport sprzętu zarówno przed, jak i po naprawie.