Pogotowie Komputerowe Warszawa

Jesteśmy serwisem świadczącym kompleksową obsługę serwisową osób prywatnych oraz małych firm. Nasza firma świadczy usługi na terenie Warszawy oraz okolic. Twój komputer wymaga naprawy? Dobrze trafiłeś!

Dzień Dobry!

Dzień Dobry!

Serdecznie Witamy na stronie Warszawskiego Pogotowia Komputerowego

Jeżeli potrzebujesz pomocy serwisu komputerowego –  trafiłeś/aś pod właściwy adres! Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami w pełni spełniała Państwa oczekiwania. Wykonujemy usługi takie jak: naprawa laptopów, naprawa komputerów stacjonarnych, serwis zdalny, dojazd do klienta, odzyskiwanie danych, szkolenia, budowa i konfiguracja sieci komputerowych.

Przeczytaj opinie

Dojazd do klienta? Jesteśmy mobilni!

90% świadczonych przez nas usług wykonujemy w siedzibie klienta lub zdalnie. W przypadku braku możliwości naprawy na miejscu lub na życzenie klienta – odbieramy sprzęt i zwracamy naprawiony. Na miejscu u klienta jesteśmy w stanie wykonać 90% napraw. Twój sprzęt naprawimy na miejscu lub odbierzemy i zwrócimy po naprawie bez dodatkowych kosztów! Prawda, że proste ? Wolisz dostarczyć swój sprzęt osobiście? Nie ma problemu! Zadzwoń i umów wizytę lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na dole strony.

CENNIK
Dojazd do klienta? Jesteśmy mobilni!
Najlepszy Serwis Laptopów w Warszawie?

Najlepszy Serwis Laptopów w Warszawie?

Naprawy z dojazdem do klienta wykonujemy na terenie  Warszawy oraz najbliższych okolic. Przeczytaj  opinie na naszym facebooku i mapach google i przekonaj się Sam/a! Wolisz napisać? Żaden problem – na dole strony oraz w zakładce kontakt znajdziesz formularz kontaktowy. Możesz również skontaktować się z nami za pomocą fb messenger, telefonicznie, email, sms, każdy sposób jest dobry!

Skontaktuj się z nami

Ile to kosztuje?

Koszt usługi zawsze ustalany jest indywidualnie, w przypadku podjęcia decyzji o naprawie – nie pobieramy opłat za diagnozę usterki jeżeli decydujesz się na naprawę. Cenimy sobie długoterminową współpracę i budowanie relacji z klientem. Uczciwość – to usługa, którą stosujemy w 100% przypadków, bez dodatkowej opłaty!

Nie mamy żelaznej stawki godzinowej ani cennika – koszt ustalany jest indywidualnie na podstawie złożoności naprawy, czasu potrzebnego na jej wykonanie oraz innych czynników. Na życzenie klienta – dołączamy bezpłatny wgląd do wyników testów sprzętowych, błędów, listy napraw, fotografii uszkodzeń, temperatur itp… Żadna usterka nie jest nam obca!

Skorzystaj z naszych usług
Ile to kosztuje?

Gwarancja Zadowolenia

Uczciwość wobec naszych kontrahentów jest dla nas sprawą pierwszorzędną. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi informatyczne świadczone były na jak możliwie najwyższym poziomie.

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Za wykonaną usługę wystawiamy faturę, płacimy podatki. Jeżeli wolisz dostarczyć sprzęt do nas – umów się na spotkanie w jednym z naszych check-pointów! (Praga-Południe, Śródmieście, Żoliborz).

Nie możesz się dodzwonić? Wyznajemy zasadę – najpierw „stali” klienci, potem „nowi” tj. jeśli chcesz skorzystać z naszych usług – napisz sms lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy. Odpiszemy najszybciej, jak to możliwe!

Przekonaj się!

Kontakt

Napisz do nas - odpowiemy najszybciej jak to możliwe! W wiadomości zamieść jak najwięcej informacji. Możesz też użyć komunikatora messenger (niebieska chmurka w prawym dolnym rogu strony! Uwielbiamy kontakt z naszymi klientami. Prócz fachowej obsługi zawsze można liczyć na sympatyczną rozmowę i uśmiech na twarzy.

Phone :

+48512614437

Email :

lukasz.kotmen@gmail.com

Address :

Warecka 8
00-040 Warszawa

    Zaufało nam już ponad 1000 klientów! Dołącz do nich!